Güncel

#İşte House of The Dragon Dizisinin Yeni Fragmanı!

İşte House of The Dragon Dizisinin Yeni Fragmanı!

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve tarihin en başarılı dizileri arasında kendisine yer bulan Game of Thrones 8 sezonluk yolculuğunun ardından final yapmıştı. Finaliyle bazı izleyicileri memnun ederken, bazı izleyicileri memnun edemeyen Game of Thrones dizisinin etkileri devam ediyor. Game of Thrones dünyasına büyük hayranlık duyan izleyicileri sevindirecek haber gelmişti. HBO, daha önce “House of The Dragon” isimli “Targaryen” temalı yeni bir projenin çekimlerine başladığını açıklamıştı. Hatta diziye dair birde tanıtım videosu yayınlanmıştı. Şimdi ise heyecanla beklenen “Westeros” tarafından hazırlanan diziye dair yeni bir fragman daha yayınlandı.

House of The Dragon Dizisinin Konusu

House of The Dragon

Game of Thrones dünyasında geçecek yeni dizi House of The Dragon’da “Targaryen” ailesi konu edinilecek. Yeni dizinin Game of Thrones dizisinde yaşanan olaylardan tam 200 yıl öncesine ışık tutacağı açıklandı. Dizide yaşanan olaylardan 200 yıl öncesinde “Kral I.Viserys” yönetimindeki “Targaryen” ailesinin yaşadığı son derece ciddi olayların anlatılacağı açıklanmıştı. Dizide babaları vefat eden “Aegon II” ile “Rhaenyra” kardeşlerinin “taht kavgası” işlenecek.

HBO’nun yeni dizisi House of The Dragon, Game of Thrones kitabının yazarı “George R. R. Martin” tarafından yazılan “Ateş ve Kan” isimli kitaptan esinleniyor.

House of The Dragon Oyuncuları

House of The Dragon

HBO’da yayınlanacak House of The Dragon dizisinin oyuncuları da resmi olarak duyurulmuştu. Dizide “Kral I.Viserys” rolüyle “Paddy Considine” yer alırken, aynı zamanda da taht savaşında mücadele eden kardeşlerden “Daemon Targaryen” karakterini “Matt Smith” canlandırıyor. Diğer kardeş ise “Wasteros tarihindeki ilk kadın hükümdar” olarak kabul edilen “Prenses Rhaenyra Targaryen” karakterini ise “Emma D’Arcy” canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu 3 ana karakterin dışında “Milly Alcock”, “Eve Best”, “Emily Carey”, “Olivia Cooke” ve “Ryan Corr” yer alıyor.

House of The Dragon Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni fragmanı yayınlanan dizinin yayın tarihi de uzun süredir merak ediliyordu. Dizinin yapımcıları tarafından daha önce yapılan açıklamalara göre 2022 bitmeden yeni dizi yayına girecek. Ortaya çıkan bilgilere göre dizinin yayın tarihine oldukça yaklaşıldı. Çünkü dizinin “ilk gösterimi” 21.08.2022 tarihinde yayınlanacak.

House of The Dragon Fragmanı

Her bir bölümü için yaklaşık 20 Milyon Dolar gibi bir bütçenin ayrıldığı belirtilen House of The Dragon dizisinin dünyasına dair önemli ipuçları sunan yeni fragman yayınlandı. Game of Thrones evreninin hayranlarını ikiye ayıran ve HBO Max resmi Youtube kanalında yayınlanan dizinin yeni fragmanı;

HBO’da yayınlanacak Game of Thrones evreninin önceki olaylarını anlatan House of The Dragons dizisi ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu