Teknoloji

#Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Tanıtılacak Cihazlar! Etkinlik Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy Unpacked Etkinlik Tarihi Açıklandı! İşte Etkinlikte Tanıtılacak Cihazlar!

Sp dönemde çip alanındaki yatırımlarıyla gündemden düşmeyen Samsung’un yeni cihazları da heyecanla bekleniyor. Şirketin yeni amiral gemilerini tanıtacağı “Samsung Unpacked” etkinlik tarihi açıklandı. İşte etkinlik tarihi ve tanıtılacak cihazlar!

Teknoloji devi Samsung, son haftalarda sıcak gelişmelerle, teknoloji dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Önce çip yatırımlarıyla önemli adımlar atan Samsung, şimdi de güçlü rakiplerle mücadele ettiği akıllı telefon pazarı için yeni gelişmeler duyuracak. Samsung ile ilgili gelişmeler hakkında önceden verdiği bilgilerde yüksek başarıya sahip “Evan Blass”, şirketle ilgili yeni bir iddia daha açıkladı.

Ortaya çıkan iddiayla birlikte Samsung’un yeni ürünlerini tanıtacağı dev “Galaxy Unpacked” etkinliğinin ne zaman yapılacağı belli oldu. İddialara göre Samsung “Galaxy Unpacked” etkinliğini 10.08.2022 tarihinde yapacak. Yani yepyeni amiral gemilerinin tanıtılacağı etkinliğe 1 aydan az bir süre var.

Etkinlikte Tanıtılacak Cihazlarda Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Unpacked 2022

İddialara göre 10 Ağustos’ta yapılacağı belirtilen Samsung’un etkinliğinde tanıtılacak cihazlarda belli oldu. Buna göre uzun süredir teknoloji forumlarında tartışılan ve sızıntıları takip edilen katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli de tanıtılacak. Samsung, yeni amiral gemisi “Galaxy Z Flip 4” ve “Galaxy Z Fold 4” modellerini kamuoyuyla paylaşacak.

Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonu ile ilgili olarak henüz çok net bilgilere erişilebilmiş değil. Bununla birlikte her iki yeni amiral gemisinde tasarımdan ziyade daha ağırlıklı olarak teknik özellikleri bakımından kullanıcıların etkilenmeye çalışılacağı belirtiliyor.

https://twitter.com/evleaks/status/1548971812649828353

 

Galaxy Unpacked çerçevesinde Samsung’un “Galaxy Watch 5” ve “Galaxy Watch 5 Pro” modellerini de ilk defa kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Samsung’un yeni akıllı telefon ve cep telefonlarından sizin beklentiniz hangi yönde? Görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu