Yaşam

#Beklenen Spin Off Stranger Things Dizisi Sonunda Geliyor! İşte Yeni Dizinin Detayları!

Beklenen Spin Off Stranger Things Dizisi Sonunda Geliyor! İşte Yeni Dizinin Detayları!

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, geniş kitlelere ulaşan birbirinden başarılı dizi ve film yapımlarına imza atmıştı. Son olarak 4 sezonluk tarihi boyunca dünyanın her yerinde en fazla izlenen dizilerden birisi haline gelen Stranger Things ile birlikte Netflix önemli bir başarıya imza atmıştı. Kısa bir süre önce platformda Stranger Things 4.sezon finali yayınlanmıştı.

Dizi hayranlarını şaşırtan gelişmelere sahne olan 4.sezonun ardından dizinin geleceği merak edilmeye başlandı. Sevilen dizinin geleceğine ilişkin en önemli açıklamalar, dizinin yapımcılığını üstlenen “Duffer Brothers(Kardeşler)” tarafından yapıldı.

Stranger Things Spin Off Dizi Geliyor

Stranger Things

Netflix’in en sevilen yapımı Stranger Things’in yapımcısı Matt Duffer ve Ross Duffer, 4.sezonu da yayınlanan dizinin ardından açıklamalarda bulundu. Stranger Things ile sinema, televizyon ve dijital mecrada büyük bir sükse yakalayan Matt ve Ross Duffer, “Upside Down Pictures” isimli bir yapım şirketi kurdu. Kurulan şirkete ilişkin olarak internet canlı yayınına katıldı. Yayında kendilerine yöneltilen sorulara yanıt veren Duffer Kardeşler, başta Stranger Things olmak üzere tüm projeleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Stranger Things spin-off için yaptıkları açıklamalarında Duffer Kardeşler, ana serinin izleyicide yaratmış olduğu o hissiyattan ve dokudan uzaklaşılmaması en temel hedeflerinin olduğunu belirtti. Bu noktada da doğru kişiyle, doğru çalışmayı ortaya koyabilme arzusunda olduklarını söylediler.

Stranger Things için bir sahne şovu da hazırlandığı belirtildi. Stranger Things dünyasının atmosferini yaşatan bir görsellik sunacak gösterinin yapımcılığını Netflix’in haricinde “Sonia Friedman” ve “Stephen Daldry” yapacak.

İkili daha önce Stranger Things final sezonu(5.sezon) sonrasında bağlantılı olan yeni projelere imza atmaya hazırlandıklarını açıklamıştı. Böylelikle Stranger Things’in kendisine has dünyasının ve atmosferinin daha da büyük bir hale getirilmesi hedefleniyor.

Stranger Things 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Duffer Kardeşler

Dizinin final sezonu olacağı resmi olarak açıklanan Stranger Things 5.sezon ne zaman çıkacak? Henüz belli değil. 4.sezon için uzun süre beklemek zorunda kalan dizinin hayranları, daha şimdiden 5.sezon için heyecanlı bekleyişe geçti. Ancak son sezonun yayın tarihi ile ilgili şu ana kadar en ufak bir ipucu dahi paylaşılmadığı gibi konunun gidişatı da bir sır gibi saklanıyor.

Stranger Things 5.sezon bölümleri daha az sayıda olacak. Ancak izleyiciyi memnun edecek bir yapıda olacağı belirtildi.

Stranger Things dizisi ve gelmesi muhtemel yan dizileriyle ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu