Teknoloji

#Electronic Arts’ın İki Marvel Oyunu Geliştiriyor İddiaları!

İddialara göre Electronic Arts, sevilen Marvel karakterleri Black Panther ve Iron Man'in oyununu yapıyor. İşte detaylar..

Electronic Arts’ın İki Marvel Oyunu Geliştiriyor İddiaları!

Hepimizin tanıdığı Amerikalı oyun şirketi Electronic Arts için yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaların odağında Marvel’da var. Geçtiğimiz günlerde firmanın tek oyunculu bir Black Panther oyunu üzerinde çalıştığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddiaların ardından Jeff Grubb, firmanın Black Panther’in yanında bir Marvel oyunu üzerinde daha çalıştığını belirtmişti.

Oyun dünyasına ve EA’ya yakınlığıyla bilinen Tom Hendersen’da dün yaptığı açıklamada bu oyunun konusunun Iron Man olduğu hakkında söylentiler duyduğunu söylemişti. Henderson, bahsettiği bu konunun yalnızca söylenti olarak kulağına geldiği ve kesin bir kanıtı olmadığını da Twitter üzerinden belirtmişti.

Iron Man oyunu mu geliyor?

Star Wars Jedi: Fallen Order’dan sonra senaryo ve filmlerden uyarlanan oyunların önemi özellikle oyun yapım şirketleri tarafından daha iyi anlaşılmıştı. Bu oyundan büyük başarı yakalayan Electronic Arts, senaryo oyunlarına olan desteğini de arttırmıştı.

EA’nın Üst Yöneticisi Andrew Wilson’da bu hafta yapılan finansal toplantıda, bu alana yatırıma devam edeceklerini söylemişti. Yani evet, şimdilik her ne kadar bir iddia olsa da Iron Man oyunu yakında piyasaya çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu