Seyahat

EN İYİ KAMP ALANLARI | TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAMP ALANLARI | ÇADIR KAMP ALANLARI

En İyi Kamp Alanları

 

Bu yazımızda Türkiye’deki en iyi kamp alanları, kamp tesisleri, ve çadır kamp alanlarını sizlere sunacağız.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAMP ALANLARI | ÇADIR KAMP ALANLARI

en iyi kamp alanları

 

 

Artvin – Karagöl

 

Karagöl, Artvin‘in Borçka ilçesinde olup 24-28 km uzaklıkta bulunan heyelan set gölü olarak bilinir. Gölün alanı, 14 Ağustos 2002’de kurulan Borçka Gölü Tabiat Parkı sınırları içerisinde yer alır. Türkiye’de en iyi kamp alanları, çadır kamp alanlarını sizlere sunmaktadır.

artvin nerede

 

 

Bolu – Yedigöller

 

Bolu Yedigöller Millî Parkı, Karadeniz Bölgesi’nde Bolu ilinde bir millî tabiat parkıdır. Eşsiz doğası ve güzelliğiyle en iyi kamp deneyimini size yaşatacaktır.

 

yedigöller

 

Bolu – Abant

 

Bolu Abant Gölü, Bolu’nun 34 kilometre güney batısında bulunup, yaklaşık 1352 metre yükseklikte bulunan ve alanı 123 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinmektedir. Suları tatlı olan gölün, en derin yeri 17 m’dir. Eşsiz manzarası ile harika bir kamp alanı olarak bilinir.

bolu abant gölü

 

Antalya – Aytap koyu

 

Derin tarihi dokusuyla ve kokusuyla bir çok mağarası ile meşhur mavilerin derinliklerinde bir koydur aytap koyu. Bu koy Antalya‘nın Gazipaşa ilçesinde yer almaktadır. Kamp severlere eşsiz bir an sunacaktır kamp alanları ile.

Antalya – Aytap koyu

 

Burdur – Salda Gölü

 

Salda Gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde, ilçe merkezine 4.5 km uzaklıkta, ormanla kapanmış tepeler, kayalı araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu karstik bir göl olarak türkiye’nin eşsiz yerleri arasında yer almaktadır. Macera ve doğa severlere eşsiz bir kamp alanı imkanı sunmaktadır. 10 günden fazla kamp yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

burdur salda gölü

 

Fethiye – Kabak Koyu

 

Kabak Koyu, Fethiye’nin Faralya köyünde yer almaktadır. Faralya Köyünün Fethiye Merkezine uzaklığı 7 kilometre civarıdır. Kabak Koyu yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz ve bam başka koyların arasında kendisine çok farklı bir yer edinmiş durumdadır.
Doğa,macera arayanlar için tam adres Fethiye Kabak Koyu olacaktır. Kamp alanları için idealdir.

Fethiye – Kabak Koyu

 

 

Kastamonu / Cide – Gideros Koyu

 

Kastamonu ilinin, Cide ilçesinde bulunan Gideros Koyu, Meşe, kayın ve çam ağaçlarının yeşile bürünmüş doğasında arasında yer alan farklı bir güzelliği ile ön plana çıkan bir yerdir. Kamp alanları arayanlara için çok farklı bir deneyim sunacaktır.

Kastamonu / Cide – Gideros Koyu

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu