eDevletYurtdışında Çalışmak

En Kolay Göçmen Alan Ülkeler Hangileridir

Türkiye'de Yaşamaktan sıkıldınız mı ? En kolay oturum izni alacağınız ülkeleri sizler için araştırdık

En Kolay Göçmen Alan Ülkeler Hangileridir ?

Türkiye’de yaşamaktan sıkıldınız mı ? En Kolay Göçmen Alan Ülkeler hangisi sizce ?Peki En kolay oturum ve çalışma izni veren ülkeler hangileri merak ediyor musunuz ? Hemen Hemen hepimiz bazı zamanlarda  kişi farklı ülkede oturum izni nasıl alınır diye araştırma içine girebiliriz değil mi ?  Coronavirüs süresi boyunca evden çalışmaya çalışan insanların bir kısmı en basit ve kolay oturum izini veren ülkeleri araştırmaya başladık.

Tabi ki evden ve ofisten çalışmaktayken,  hem de gezi ve seyahat ederek başka ülkeleri görmek isteyenler için en kolay yol göçmen kaçak yolla olmayan yasal şekilde vatandaş kabul eden ülkeler hangisi araştırıyoruz . Peki En Kolay Göçmen Alan Ülkeler Hangileridir İşte en kolay oturma izni veren ülkeler listesi!

Yunanistan ülkesinde 250 bin dolar kadar bir yatırımla gayrimenkul alarak oturum izni alabiliyorsunuz. Bunun dışında ülkelere göçmen olarak gitmek neredeyse imkansız

Monaca’da  oturum izni için yabancı ülkelerde bulunun bu bankalardan birinde hesap açmanız lazım.  Bu hesabın içine 500 bin euro kadar bir para yatırmanız gereklidir. Monaco’da oturan vatandaşlar birçok vergiden muaftırlar.

 

Schengen bölgesinde bulunan ülke tek avantajı ise sermaye ve kazançlarından vergi vermezler. Bir diğer ada ise jersey adasıdır iklimi sayesinde, çünkü ılımandır. Birçok kişinin göz bebeği olmuştur. Jersey adasına göçmen olarak gitmek için , yıllık en az 125 bin paund. En Kolay Göçmen Alan Ülkeler Hangileridir Yani türk parası ile yaklaşık olarak 300 bin tl kadar. Fakat Bir miktar olarak bankada paranız bulunması gerekmektedir.

Birleşik krallıkta oturma izni almanız için birçok insanın cazip olarak gördüğü ülkeler arasındadır. Bazı adsense site sahipleri de gelirlerini bu ülkeler üzerinden vergi kaçırmak için kullanmaktadır.  En Kolay Göçmen Alan Ülkeler Hangileridir fakat Britanya adasında oturum izni almak veya buraya göçmen olarak gidebilmek için yapmanız gerekenler ise bununla birlikte 2 milyon sterlin ile 9 milyon yani fakat bununla birlikte sterlin arasında bir maddi gücünüzün olması gerekmektir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu