eDevlet

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İlanları

Yurtdışında çalışmak isteyen inşaat sektörü çalışanları Eser inşaat yurtdışı işçi alımı ilanlarına iş başvurusu yapmak için firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirler.

Türkiye’de hem yurtiçi hem de yurtdışı inşaat projeleri yürüten şirketlerin sayısı oldukça fazladır. Birçok büyük kurumsal firma özellikle yurtdışında üstlendikleri dev inşaat projeleriyle büyük başarılara imza atmışlardır. Bu şirketler arasından öne çıkan firmalardan biri de Eser İnşaat’tır. Eser İnşaat, yurtdışı inşaat projeleri için zaman zaman personel alımı yapmakta ve yurtdışı tecrübesi kazanmak isteyen çok sayıdaki vatandaşımıza olanak tanımaktadır. Eser İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları aracılığıyla sizler de yurtdışında çalışma şansına sahip olabilirsiniz. Peki, bunun için neler yapılmalıdır? İşte konuya dair edindiğimiz tüm bilgiler.

Eser İnşaat Yurtdışı Eleman Alımı

1986 yılında faaliyetlerine başlayan Eser İnşaat, ilk yıllarda Türkiye merkezli projeleri hayata geçirse de son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe de adından söz ettirmektedir. Türkiye’deki inşaat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Eser İnşaat gerek yurtiçi gerekse yurtdışı üstlendiği alt ve üst yapı projeleriyle. Alanında uzmanlaşmış firmalardan da biridir. İnşaat, taahhüt, proje, enerji, müşavirlik ve mühendislik alanlarında. Oldukça deneyimli olan firma her yıl bünyesine kattığı yeni personel sayısıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Yurtdışı projelerinde görevlendirmek üzere inşaat işçisi, inşaat ustası, kalfa, elektrikçi, su tesisatçısı, proje müdürü, inşaat mühendisi, mimar ve inşaat alanında gerekli olan diğer pozisyonlar için çok sayıda eleman alımı yapan firmanın ilanlarını takip ederek kurumsal bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İş İlanları Nerede Yayımlanıyor?

Eser İnşaat yurtdışı işçi alımı için açılan iş ilanları daha çok büyük kariyer sitelerinde yayımlanmaktadır. Firma zaman zaman kendi internet sitesinde de iş ilanı yayımlamakta ve İK birimi aracılığıyla CV’leri değerlendirmeye almaktadır. Bunun yanı sıra İŞKUR üzerinden de birçok firmanın yurtdışı iş ilanı yayımladığını biliyoruz. Eğer inşaat sektöründe çalışmak ve yurtdışı deneyimi kazanmak istiyorsanız bu siteleri takip ederek kendi mesleki yeterliliğinize uygun olan işlere başvuru yapabilirsiniz.

Eser İnşaat daha çok Orta Asya, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Afrika ülkelerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Hatta bu ülkelerde proje yürüten sayılı büyük firmalardan da biri diyebiliriz. Uluslararası inşaat sektöründe seçkin bir konumda olan firmanın bünyesinde çalışmak istiyorsanız az önce de belirttiğimiz gibi Eser İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanlarını takip etmeniz yeterli. Firma yetkilileri en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacak ve başvurunuzun olumlu olması halinde gerekli bilgilendirmeleri tarafınıza yapacaktır. Bura da önemli olan şey gerçekleşmesini istediğiniz bu yurtdışı hayaliniz için elinizden geleni yapmanız ve önünüze çıkan tüm fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmenizdir.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu