Ek İş İmkanları

Evde Çorap Paketleme İşi Yapmak

Evde çalışıp para kazanmak isteyenler evde çorap paketleme işi yapabilirler. Ek iş veren firmalar evinde paketleme yapmak isteyenlere ek iş imkanları ile iş veriyor.

Ülkemizdeki en büyük sektörlerden biri hiç şüphesiz tekstil sektörüdür. Firmalar yurt içi ve yurt dışından aldıkları siparişleri termin tarihinde teslim etmek için gece gündüz çalışıyorlar. Müşterisinden aldığı siparişleri yetiştirmek için çalışmalarına devam eden çorap firmaları iş yükünü azaltmak için evde çorap paketleme işi yapmak isteyenlere ek iş imkanı veriyor. Tekstil firmaları genellikle ek iş ilanları yayınlayarak başvuruları alıyor. Bu başvuruları değerlendiren firmalar evde çorap paketleme işi yapmak isteyenler ile anlaşarak işleri ev adresine kadar teslim ediyorlar.

Çorap üretimi yapan fabrikalarda yeni sistem makineler ile üretimi yapılıyor. Bu makineler genellikle 24 saat ara vermeden çalışıyor bu nedenle yoğun bir çalışma ortamı oluyor. Yılın 12 ayı üretime devam eden firmalarda sürekli olarak bir yoğunluk olduğu için paketleme işlerini evlere yönlendiriyor. Evde çorap paketleme işi yapabilir ve kısa süreli bu işler sayesinde aylık yüksek ücretler kazanabilirsiniz.

Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Hepimizin kullandığı farklı desenlere sahip olan çoraplar artık ihtiyacı olanlara ek gelir kapısı olmuş durumda. Bayan çorapları, erkek çorapları ve çocuk çoraplarını istenildiği gibi paketleyip ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken oldukça basit çeşitli modellerdeki çorapları istenen adete göre paketlemek. Normal çorapları katlamak ve paketlemek oldukça basit. Birde biraz daha işçiliği olan babet çoraplar var bu çorapların paketleme şekli biraz daha farklı, çorap şeklini ön plana çıkarak mukavva kalıplar ile yapmanız gerekiyor. Paketlemesini yaptığınız ürünleri kolileyip teslimat için hazır hale getiriyorsunuz.

Ek iş veren firma bu işe başlamadan önce evinize kadar işinizi getirerek, nasıl katlayıp koliye koyacağınızı tek tek tarif ederek size yardım eder. Aldığınız işte elbette yalnız kalmayacaksınız firmada çalışan görevli kişiler siz öğrenene kadar günde bir kaç defa sizi ziyaret edeceklerdir. Sizin bu işi yapabileceğinize inandığında ise sadece 3 günde bir paketlemesini yaptığınız ürünleri almak için geleceklerdir.

Evde Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Çorap üretimi yapan fabrikalar çorap çeşidine göre paketleme yapan kişilere ücret ödemesi yapmakta. Firmalar genellikle haftalık ödeme yaparak çalışmayı tercih ediyor. Ancak bazı firmalar aylık ödeme ile çalışmayı tercih etmekte. Firma ile haftalık olarak çalışma modelini çalışan kişiler haftada 500 TL kazanç elde edebilirken. Aylık çalışanların ortalama kazancı ise 1800 TL ile 2200 TL gibi bir kazanç elde edebiliyor. Size iş veren firmaların en fazla hassas olduğu 2 konu var. Bunlardan ilki siparişi alan kişinin aldığı işi zamanında teslim etmesi.

İkinci önemli konu ise alınan siparişin istenilen standartlar da paketlenme sidir. Eğer bu iki hususa dikkat ederseniz firmalar sizinle sürekli olarak çalışmayı tercih edebilirler. Bu iş modelinini size çok güzel para kazandırabilir. Sizde evde çorap paketleme işi yaparak civarlarında ek gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünden ek iş veren firmalara mesaj bırakabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evlere Paketleme İşleri Veren Firmalar

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Üniversite ogrencisim Sanliurfada yaşıyorum ek gelire ihtiyacım benimle çalışmayı isterseniz geri dönüşüm yapın lütfen.

  2. Çorap paketleme işi yapmak istiyorum ürün istediğiniz günde temiz ve düzenli bir şekilde hazırlanmış olur evde üç kişiyiz bu işe ihtiyacımız var

  3. elim hizlidir komsular var surekli paketleme isi yapiyoruz ortaklasa 8.10 kisiyiz bu isten de almak istiyoruz geri donus yapilirsa sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu