Ek İş İmkanları

Evde Kalem Montaj İşi Veren Firmalar

Siz de evden para kazanabilir, ekonomik açıdan ailenize ve eşinize katkı sağlayabilirsiniz. Bu noktada evde kalem montajı işi, aradığınız ek iş fırsatı olabilir.

Evde kalem montaj işi veren firmalarla iletişim kurarak ev ekonomisine katkı sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle ev hanımlarının ve ek işe ihtiyaç duyan bireylerin tercih ettiği evde kalem montaj işi boş vakitlerinizde değerlendirmenizi sağlarken ekonomik açıdan da rahatlamanızı sağlayacaktır. Oldukça basit bir iş olan evde kalem montaj işinin tamamlanma süreci sadece birkaç aşamadan oluşmaktadır. Günlük yaşantımızda da sıkça kullandığımız kalem çeşitlerinin çoğunun yapısı birbiri ile aynıdır.

Evde iş veren firmalar sizden uç kısım,  iç kısım ve arka kısım olarak üç kademeden oluşan kalem parçalarını birleştirmenizi istemektedir. Kalemin parçalarının sırası ile doğru bir biçimde birleştirilmesinin ardından toplama işlemine geçilmektedir. Evde iş veren firmanın belirttiği sayı ve düzende kutulara konulan kalemler, son olarak kolilere yerleştirildikten sonra evde iş veren firmalara teslim edilir. Oldukça basit ve kazançlı bir işlem olan evde kalem montajı işi ile Düzenli bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kalem Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Öncelikle evde iş veren firmalar montaj işlemi için gerekli tüm malzeme ve ekipmanları size temin etmektedir. Bu nedenle evde kalem montajı işine başlarken herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek görülmemektedir. Çoğunlukla kutu başına ücret ödemesi yapan firmalar, evde montajlanan kalemleri teslim aldıktan sonra yaptığınız iş başına ödeme yapmaktadır. Şöyle ki;  günde tamamladığınız kalem montajı başına ödemenizi alırsınız. Örneğin; 100 kutu montajlanmış kalem için 50 TL kazanıyorsanız,  o 50 TL’ye işi teslim ettiğiniz sırada alır ve aylık olarak ödeme bekleyemezsiniz.

Ayrıca el çabukluğuna sahipseniz ya da size yardım edecek birileri varsa kutu sayınızı arttırarak da daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte evde iş veren firmalar genellikle teslimat = ödeme şeklinde çalışsa da sizden memnun kaldığı takdirde aylık düzenli montaj ya da paketleme işleri de verebilmektedir. Aylık olarak teklif edilen evde kalem montajı işi en az 3000 TL kazanmanızı sağlamaktadır. Evde kalem montajı işinden kazandığınız gelirle geçiminizi sürdürebilirsiniz.

Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmaların Aradığı Özellikler

Tüm firmalar da olduğu gibi evde kalem montajı işi veren firmalar da düzenli ve çalışkan kişileri tercih etmektedir.  Bu nedenle evde kalem montajı işini yapmayı planlıyorsanız, öncelikle bu iş için kendinize bir boş zaman ayırmanız gerekmektedir. Ardından düzenli çalışma saatleri belirleyerek o saatler içerisinde tıpkı iş yerinizde çalışıyormuş gibi büyük bir titizlikle montaj işlemini tamamlamanız önerilmektedir.

Aldığınız işe zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmenin sizin yararınıza olacağından mutlaka düzenli çalışma saatlerine ayak uydurmanız gerekmektedir. Evde iş veren firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlı kalarak verilen sürede istenilen işi bitirdiğiniz takdirde hem emeğinizin karşılığını alır hem de yeni bir montaj işinin kapısını aralamış olursunuz. Siz de ek gelir elde etmek istiyorsanız evde kalem montajı işi veren firmalarla iletişim kurarak Hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Kargo ile Evlere Ek İş Gönderen Firmalar

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu