eDevlet

Kur İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İş İlanları

Irak ve Cezayir'de inşaat projeleri olan Kur inşaat yurtdışı işçi alımı yapıyor. Mevcut inşaat projelerinde ihtiyaç olan pozisyonlara işçi alımı yapan firma hakkında detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Son yıllarda Türk inşaat firmalarının yaptığı başarılı projeler ülkemizin gurur kaynağı olmuş ve ülkemizin adını uluslararası mecrada bir kez daha duyurmuştur. Bu firmalardan biri de KUR İnşaat’tır. KUR İnşaat, yurtdışında tamamladığı başarılı projelerle uluslararası inşaat sektöründe. Türk müteahhitlik firmalarını olduğu ve devasa projeleri nasıl başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ispatlamıştır. Eğer yurtdışından çalışmayı düşünüyorsanız Kur İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanlarını takip ederek böyle kurumsal bir firmada çalışma şansını yakalayabilirsiniz.

Kur İnşaat Cezayir Irak İşçi Alımı İş İlanları

Kur İnşaat birçok farklı ülkede inşaat projesi yürütse de daha çok Irak ve Cezayir’de faaliyetlerini sürdürüyor. Tabi sadece bu firma değil daha birçok Türk inşaat firması yurtdışı projeleriyle ülkemizi çok iyi bir şekilde yurtdışında temsil etmeye devam ediyor. Türk inşaat firmalarının yurtdışı faaliyetlerinde yaşanan bu artış doğal olarak yurtdışı inşaat elemanı alımı da hızlandırmıştır diyebiliriz. Hali hazırda Irak ve Cezayir’de dev projeler yürütmeye devam eden Kur İnşaat’ın faaliyet alanları arasında yer alan liman projeleri, yakın zamanda tamamladığı toplu konut projeleri ve daha birçok yüksek kaliteli inşaat projeleri yer alıyor. Firma Cezayir özelinde daha çok üst yapı ve konut projeleri yürütürken Irak’ta ise daha çok alt yapı çalışmalarına öncelik veriyor.

Kur İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Kur İnşaat yurtdışı işçi alımı her yıl belli dönemlerde yayınlanıyor. Yurtdışında çalışmak ve daha yüksek bir gelire sahip olmak isteyen kişiler için büyük bir fırsat olarak görülen bu ilanlara ulaşmak için Kur İnşaat resmî web sitesini, kariyer sitelerini ve İŞKUR yurtdışı iş ilanları ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aranılan meslek elemanlarının özellikleri ve çalışacakları yurtdışı projelerinin hangileri olduğunu yine bu ilanların detaylarında öğrenebilirsiniz.

Diğer birçok yurtdışı inşaat iş ilanlarında oluğu gibi Kur İnşaat iş ilanlarında da adayların deneyimli olmaları şansılarını artırıyor denilebilir. Genellikle yabancı dil şartı aranmayan bu ilanlara başvuru yapacak olan kişilerin özellikle Arapça dil bilmeleri ise onları rakiplerinin bir adım daha önüne geçiriyor. Ancak hemen belirtelim ki inşaat işçisi ve ustası olarak yurtdışında çalışmak isteyenlerde yabancı dil şartı pek aranmıyor. Bu nedenle eğer inşaat sektörüyle bağlantılı olan, duvar ustası, demirci, fayansçı, elektrik teknisyeni, su tesisatçısı gibi mesleklerde yeterliliğiniz varsa Kur inşaat yurtdışı işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye’ye göre daha yüksek maaşlarla ve daha iyi sosyal haklarla çalışabileceğiniz uluslararası inşaat projelerinde görev alabilmek için başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu