eDevlet

Dekinsan Yurtdışı İnşaat Elemanı İş İlanları

Yurtdışında iş yapan, inşaat projelesi olan firmalardan biride Dekinsan inşaattır. Yurt dışında çalışmayı düşünen adaylar için Dekinsan yurtdışı inşaat elemanı iş ilanları ile yurtdışında çalışma imkanı sunuyor.

Yurtdışında inşaat projeleri yürüten firmalardan biri olan Dekinsan Grup, yeni yurtdışı projelerinde görevlendirmek üzere her yıl inşaat elamanı alımı yapıyor. Dünyanın en büyük Türk inşaat firmaları arasında yer alan Dekinsan, yurtdışı inşaat ustası, inşaat işçisi ve çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere eleman alımlarını gerekli olduğu durumlarda her yıl yeniliyor. Yurtdışında kalıcı olarak işlerini devam ettiren firma gerek kendi sitesinde gerekse çeşitli kariyer sitelerinde iş ilanları yayımlıyor. Dekinsan yurtdışı inşaat elemanı iş ilanları aracılığıyla sizler de farklı ülkelerde çalışabilir, yüksek bir gelir elde ederek birikim yapabilirsiniz.

Dekinsan Grup Yurtdışı İş İlanları

1993 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Dekinsan Grup, yaptığı inşaat projeleriyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok başarıya imza atmıştır. Daha çok Cezayir ve Irak olmak üzere farklı ülkelerde de inşaat projeleri yürüten firma, üniversite, hastane, konut vb. alanlarda yüksek maliyetli birçok projeyi hayata geçirmiştir. Özellikle Cezayir’de Sarl Dekinsan markasıyla adından siz ettiren firma bu ülkede 5 farkı şehirde 35 farklı şantiyede faaliyetlerini devam ettiriyor. Yine Cezayir’de 60 bin konutluk proje inşaatı, hastane ve üniversite kampüs inşaatlarını tüm hızla devam ettirmekte ve dolayısıyla bu inşaat projelerinde görev alacak çok sayıda eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Dekinsan Cezayir Irak İşçi Alımı

Dekinsan Grup Cezayir dışında Irak’ta da çok sayıda proje yürütüyor. Bu ülkelerde devam eden projeleri için firma belirli aralıklarla inşaat ustası, inşaat işçisi, kalıpçı, duvarcı, inşaat teknikeri, sıvacı ve demirci gibi farklı pozisyonlar için iş ilanları yadımlıyor. Eğer saydığımız bu meslek gruplarından birinde deneyiminiz varsa ve yurtdışında çalışma hayali kuruyorsanız. Dekinsan yurtdışı inşaat elemanı iş ilanları aracılığıyla bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son yıllarda İŞKUR ana sayfası üzerinden de yayınlanan yurtdışı iş ilanlarını takip etmeniz durumunda hem başvurunuzu kolayca yapabilir hem de çalışmak istediğiniz firmanın iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında proje yürüten Türk İnşaat firmaları arasında öne çıkan. Dekinsan Grup’un Irak’ta Erbil, Duhok ve Süleymaniye’de halihazırda devam eden inşaat projeleri bulunmaktadır. Öte yandan Cezayir de ise Sidi Bel Abbes, Oran, El Boyahid ve Tıemcen gibi şehirlerinde de otel, okul, kolej ve konut inşaatları tüm hızıyla devam ediyor. Görüldüğü üzere Dekinsan Grup’un farklı şehirlerde ve farklı alanlarda yürüttüğü yurtdışı projelerinin sayısı oldukça fazladır.

Bu bağlamda firmanın Türk inşaat firmaları arasından en güvenilir firmalardan biri olduğu söylenebilir. Yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak istiyorsanız hem sosyal haklar anlamında hem de aylık maaş anlamında güvenebileceğiniz. Bu firmanın iş ilanlarına başvuru yaptığınız takdirde herhangi bir hak mağduriyeti yaşamaz ve hayal kırıklığına uğramazsınız.  Bu nedenle hangi firma olursa olsun iş başvurularınız İŞKIR üzerinden yapmaya özen göstermelisiniz.

Mutlaka okuyun: Yurtdışında Çalışacak İşçi Arayan Firmalar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu