eDevlet

Kuveyt İnşaat İşçisi Alımı Yapan Türk Firmaları

Kuveyt inşaat işçisi alımı ülkede projeleri olan firmalarının yayımladığı ilanlar ile hız kesmeden devam ediyor. Kuveyt inşaat işçi alımı hakkında detaylar haberimizde.

Hayat şartlarını giderek ağırlaşması ve Türkiye’de istediği maaşı alamayan birçok kişisi şansını yurtdışı işlerde denemek istiyor. Daha çok inşaat sektöründe çalışan kişiler hem çalışma şartlarından hem de ödenen yüksek ücretlerden dolayı geçici de olsa bir süre yurtdışı inşaat projelerinde çalışmak istiyor. Çünkü birçok Türk müteahhitlik firması yurtdışı ihaleleri alma konusunda başarı kazanıyor ve yeni aldıkları projelerinde çalıştırmak üzere Türk işçileri tercih ediyor.

Türkiye merkezli kurulan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yurtdışı inşaat projeleri yürüten şirketlerin sayısı ise her geçen gün artıyor. Birçok Türk inşaat firması yurtiçi projelerinde gösterdikleri başarılıları yurtdışında da devam ettiriyor. Özellikle Ortadoğu ülkelerinde çok sayıda proje gerçekleştiren Limak İnşaat Şirketi, Kuveyt inşaat işçisi alımı yapan Türk firmaları arasında öne çıkıyor.  Gerçekleştirdiği yurtdışı dev projeleri ile dikkatleri üzerine çeken firma her yıl çok sayıda inşaat işçisi ve inşaat ustası alımı yapıyor. 

Peki, Kuveyt’te inşaat yapan diğer Türk firmaları hangileri ve Kuveyt yurtdışı inşaat işlerine nasıl başvuru yapılır? Yurtdışında çalışma hayali olan ve inşaat sektöründe çalışmak isteyen pek çok kişinin merak ettiği bu soruların cevapları haberimizin devamında.

Limak İnşaat Kuveyt İnşaat Eleman Alımı

Limak İnşaat Şirketi en son gerçekleştirdiği Kuveyt havalimanı inşaatı projesiyle gündeme gelmişti. Havalimanı inşaatında çalıştırılmak üzere çok sayıda inşaat işçisi, inşaat ustası ve diğer pozisyonlarda görevlendirmek üzere Türk işçi alımı yapan firma Kuveyt dışında farklı ülkelerde yürüttüğü projeler için de yurtdışı eleman alımı yapmaya devam ediyor. Eğer siz de Limak İnşaat çatısı altında çalışmak ve yurtdışı inşaat projelerinde görev almak istiyorsanız firmanın internet sitesini ziyaret ederek insan kaynakları birimine özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Limak İnşaat İK birimi tüm özgeçmişleri titizlikle incelemekte ve ihtiyaç halinde sizinle irtibata geçmektedir.

Kuveyt’te İnşaat İşçisi Götüren Türk Firmaları Hangileri?

Kuveyt inşaat işçisi alımı yapan Türk firmaları arasında sadece Limak İnşaat firması bulunmuyor. Kendini yurtdışı projelerde kanıtlamış ve her geçen yıl daha da büyük projeler üstlenmeye devam eden çok sayıda Türk firması da bulunuyor. Bu firmalar arasında öne çıkanlardan bazıları ise şöyle sıralanıyor:

  • GAP İnşaat
  • AKS Yapı
  • Sarp Grup
  • Demir İnşaat
  • Ortadoğu İnşaat
  • Tuğra Gayrimenkul
  • Helis Yapı
  • Yüksel İnşaat
  • Tekfen Taahhüt Grubu

Kuveyt’te inşaat ustası ve inşaat işçisi alımı yapan bu firmaların yayımladığı Kuveyt inşaat işçisi alımı iş ilanlarını takip ederek sizler de yurtdışı deneyimi kazanabilirsiniz. Bu firmalar iş ilanlarını genellikle kariyer sitelerinde ve İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasında yayımlamaktadır. Bu portalları sık sık takip ederek kendi mesleğinize uygun yurtdışı işlere başvuru yapabilirsiniz. Biz de elimizde geldiğince son yayımlanan yurtdışı iş ilanlarına sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Farklı bir ülkede hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız yayımladığımız diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Kuveyt’te Çalışmak Yaşam Koşulları ve İşçi Maaşları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu