eDevlet

Yurtdışı Eleman Alımı Yapan İnşaat Firmaları

Yurtiçi yurtdışı elaman alımı yapan inşaat firmaları yurtdışı işçi alımları konusunda da ön plana çıkıyor. Marangozdan, inşaat işçisine, garsondan aşçıya kadar hemen hemen her alanda personel alımı yapılıyor.

İnşaat sektörünün hareketlenmesinin ardından gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat projeleri yeniden başlamış ve dev projelere imza atan Türk inşaat firmaları eleman alımına başlamıştır. Tamamladıkları projelerle isimlerini sadece Türkiye’de değil dünya çapında da bilinir hale getiren bu firmalar, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlıyor. Piyasanın canlanmasıyla birlikte yurtiçi yurtdışı elaman alımı yapan inşaat firmaları hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yeni Eleman Alımı Yapan İnşaat Firmaları

Pandemi döneminde kısa bir süreliğine duran inşaat projeleri tedbirlerin azaltılmasıyla birlikte tekrar hareketlendi. Yurtiçi yurtdışı elaman alımı yapan inşaat firmaları çok sayıda personel alımına başladı. Yaşanan bu durgunluğun ardından inşaat sektörünün hareketlenmesi çok sayıda kişinin istihdama kazandırılması anlamına da geliyor. Dolayısıyla inşaat sektöründen ekmeğini kazanacak binlerce kişi için de bu ilanlar adeta bir kurtarıcı rolünü üstleniyor. Ülkemizde en çok inşaat elemanı ve inşaat işçisi arayan firmaları sizler için araştırdık.

Rönesans İnşaat Eleman ve Personel Alımları

Uluslararası inşaat firmaları arasında ilk 100’e girmeyi başaran Rönesans İnşaat, Türkiye’nin de en büyük ikinci uluslararası müteahhitlik şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor. Bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle de layık görülen firma, her yıl belirli sayılarda yurtiçi ve yurtdışı inşaat elemanı ve inşaat işçisi alımı yapıyor.

Fİ-YAPI İşçi ve Personel Alımları

Emlak sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Fİ-YAPI, sektöründe en deneyimli ve en güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projeleriyle büyük beğeni toplayan firma, sosyal alanları geniş ve nitelikli yaşam alanlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Planladığı projeler için her yıl belli tarih aralıklarında işçi ve personel alımı yapan firmanın insan kaynakları birimine başvuru yaparak bu güzide şirkette çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Enka İnşaat İşçi ve Personel Alımları

Yurtiçi yurtdışı elaman alımı yapan inşaat firmaları arasında en fazla işçi alımı yapan şirketlerden biri de Enka İnşaat’tır.  Faaliyet alanı oldukça geniş firmalardan biri olan Enka İnşaat, son 25 yılın en başarılı şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Türkiye başta olmak üzere Batı ve Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da çok sayıda başarılı projeye imza atan firma hem yurtiçi hem de yurtdışı projelerinde görevlendirmek üzere çok sayıda işçi ve personel alımı yapıyor.

Limak İnşaat İşçi ve Personel Alımları

Her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan Limak İnşaat, günümüzde yaklaşık 5 bin kişiye istihdam olanağı sağlıyor. Daha çok turizm, çimento, havacılık, gıda ve enerji alanında faaliyetlerde bulunan firma sürekli ama dengeli büyümesiyle dikkat çekiyor. Teknolojik alt yapısı ve nitelikli kadrosuyla birçok başarılı projeyi tamamlayan firma her yıl çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştiriyor. Her branşta yetişmiş elaman alımı yapan firmanın yayımladığı iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Yurtdışına İşçi Götüren Firmaların İş İlanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu