eDevlet

Tekfen İnşaat Yurtdışı İnşaat İşçisi Alımı

Tekfen İnşaat yurtdışı projelerine personel alımı için ilan yayınlamıştır. Tekfen inşaat yurtdışı inşaat işçisi alımı ilanları sayesinde yurtdışında çalışmak isteyen adaylar ilanlara başvuru yapabilirler.

Libya, Kuveyt, Gürcistan, Fas, Katar, Almanya, Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Türkmenistan, Umman, Brezilya, Almanya, Bulgaristan, Kazakistan ve Özbekistan gibi ülkelerde faaliyet gösteren Tekfen İnşaat yurtdışı inşaat işçisi alımı için zaman zaman ilan yayımlıyor. Peki, Tekfen İnşaat faaliyet alanları nelerdir ve Tekfen İnşaat iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar…

Tekfen İnşaat, yürüttüğü projelerde çalıştırılmak üzere farklı meslek gruplarında eleman alımı yapmaya devam ediyor. Firmanın en çok alım yaptığı pozisyonlar ise; inşaat personelleri, sıvacı, duvar ustası, alçı ustası, kalfa ve inşaat üniversitelerinden mezun tekniker, mühendis, mimar, topograf, alet operatörüdür.

Tekfen İnşaat İş İlanlarına Başvuru

Tekfen İnşaat alanında öncü çalışmalarıyla, üretkenliği ve kattığı değerle, çalışanlarına verdiği önemle adından söz ettiriyor. Tekfen İnşaat, Uluslararası düzeyde yürüttüğü projelerde birçok ödüle ve başarıya imza atmış bir firma. Yenilikçi politikası, profesyonel kadrosu, modern vizyonu birçok rakibini geride bırakıyor. Geçtiğimiz yıl TANAP Projesi PMI tarafından değerlendirilerek yılın projesi seçilmiştir. Şirket bu başarısını 2,9 milyon uzman meslek personeline atfederek onları da gururlandırmıştır. Şirketin yürüttüğü güvenlik eğitim projelerinden birisi IPLOCA tarafından ödüle layık görüldü, bu proje” uygulamalı eğitim alanı” VR gözlüklerle personeli iş güvenliği konusunda bilgilendiriyor. Tekfen iş sağlığı ve güvenliği açısından kendini sürekli güncel tutan bir firma.

Sizde bu firmanın sunduğu yurt dışı iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız güncel yurt dışı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Firmanın açık pozisyonlarını ve yeni projelerini sosyal medyadan, inşaat personeli iş ilanı paylaşım gruplarından, şirketin kendi güncel sitesinden, kariyer sitelerinden takip edebilirsiniz.

Tekfen İnşaat yurtdışı inşaat işçisi alımı için şu an açık olan pozisyonlar şunlardır:

2021 yılı itibariyle devam eden projelere göre eleman alımı yapılan ülkeler ve sektörler:

  • Suudi Arabistan; Boru Hattı
  • Azerbaycan; Kara Terminali,
  • Irak; Petrol Müteahhitlik İşleri
  • Rusya; Boru Hattı
  • Katar; Stadyum, Otoyol
  • Gürcistan; Boru Hattı

Çalışmak istediğiniz yeri ve pozisyonu güncel cv’nizle birlikte [email protected] posta hesabından, mail olarak şirkete gönderebilirsiniz. İlgili kariyer sitelerinden şirketin profiline abone olup güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Şirketle bağlantıya geçebileceğiniz bazı internet adresleri şöyle:

Linkedin:(İş dünyasının sıklıkla kullandığı, iş hayatının facebook sosyal medyası olan kullanışlı bir platformdur.) Şirketlerin üst düzey yetkilileri burada paylaşımlar yapar ve genellikle birçok şirketin IK personeli buradan ilan verir.

Facebook: Şirketin kariyer sayfası olmasada üyelerin kullandığı ilgili sayfalardan güncel personel alım sayfalarını görebilirsiniz. Bu sayfalarda şirketle ilgili pek çok çalışan bulunur. Buralardan açık pozisyonları öğrenebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İlanları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu