eDevlet

Limak İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Limak İnşaat yurtdışı projelerine inşaatında çalışacak işçi alımı yapıyor. Limak İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanlarına başvuru yaparak yurt dışında çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Limak İnşaat; Rusya, Ukrayna, Belçika, Katar, Kazakistan, Türkmenistan, Mısır ve Lübnan gibi ülkelerde inşaat projeleri yürüten Türk şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor. Şirket yürüttüğü yurtdışı inşaat projeleri için her yıl çok sayıdaki kişiye istihdam sağlanıyor. Limak İnşaat yurtdışı işçi alımı için bilinmesi gerekenler ve başvuru yollarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yurtdışında çalışmaya elverişli, farklı kültürlere adapte olmaya uygun olan kişiler yurtdışı iş imkanlarını değerlendirerek yurtdışında çalışmaya başlıyor. Ayrıca bazı vatandaşlar bu vasıtalarla ailesini de yanına alarak yurtdışına çıkıp orada çalışma ve yaşama imkânı buluyor.

Limak İnşaat Yurtdışı İş İmkanları ve Ücretler

Bazı ülkelerde istihdam edilen personele ödenen aylık ücretlendirmeler Türkiye’deki maaşların 3 katına kadar çıkabiliyor. Özellikle inşaat sektöründen bahsedecek olursak petrol rant alanlarının çok olduğu ve devlet istikrarsızlığının olduğu yani çatışmaların yaşandığı Libya gibi yerlerde güvenlik zafiyeti sebebiyle maaşlar 3.5 katına kadar çıkabiliyor.

Limak İnşaat, İnşaat sektöründe öncü firmalardan biri olarak yürüttüğü projelerle adından epeyce söz ettiriyor. Limak İnşaat, başarılı şirket politikaları ile on binlerce inşaat personeline ev sahipliği yapmış bir firmadır.  Bu sayede çalışanların güvenini kazanmış ve kazanmaya devam etmekte. Siz de Limak İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanlarını takip ederek kurumsal bir firmada çalışma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Limak İnşaat Hakkında

Limak İnşaat aynı zamanda bir holding şirketidir.  (Yani demek oluyor ki inşaat dışında başka alanlarda da faaliyet göstermektedir.) Turizm, çimento, enerji, altyapı, havacılık, gıda gibi çeşitli alanlarında Limak Holding hizmet vermekte.  Bu alanlarda yenilikçi çözümleri, modern uygulamaları, geniş vizyonları ile yürüttüğü bütün faaliyetleri birbirine entegre etmeyi kendine ilke edinmiş. Limak Group 17’den fazla ülkede 65000’den fazla çalışanı istihdam ediyor.  Rusya Türk İş Adamları Birliğinin haberine göre Rusya’da faaliyet gösteren Limak İnşaat projeleri “devler ligine” aday gösterilecek kadar büyük görevler üstleniyor. Şirket Türkiye’de 3. köprü ve İstanbul Havaalanı projelerini başarıyla yürütmüştü.

Limak  İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Limak İnşaat Firmasının güncel kariyer fırsatlarından yararlanmak ve haberdar olmak için güncel iş ilanlarını takip etmelisiniz. Firma birçok kariyer sitesin zaman zaman çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştiriyor.  

 İnşaat alanında size uygun açık pozisyonları öğrenmek için: Firmanın aktif web sitesinden mail hesabına CV gönderebilir ve yeteneklerinizden bahsedebilirsiniz. Size uygun projelerde yer almak için kariyer web sitelerini ve kariyer gruplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca firmanın Linkedin profiline üye olup IK danışmanları, teknik personeli, açık pozisyonları ve iş ilanları hakkında iletişim kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Limak Group Kariyer.net sitesinde firma alanında genel başvuru yayınlamakta. Bu başvuruya, kendinize uygun bir alanda başvuru yapabilirsiniz. Firmanın aradığı niteliklere uygun iseniz size geri dönüş sağlanacaktır.

Mutlaka okuyun: Tekfen İnşaat Yurtdışı İnşaat İşçisi Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu