Ek İş İmkanları

Malatya’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Malatya’da evlere ek iş veren firmalar genellikle evinden çalışmak isteyenler ev hanımlarına paketlenecek ya da kutulanacak olan işleri verirler. Malatya’da yaşıyor ve ek iş yapmak istiyorsanız firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Malatya’da evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları, emekliler ve öğrenciler genellikle part time işlere yönelse de ev dışında çalışama imkânı olmayan kişiler ise Malatya’da evlere ek iş veren firmalar hakkındaki bilgilere ulaşmaya çalışıyor. Biraz araştırma yaparak Türkiye’nin birçok şehrinde olduğu gibi Malatya’da da evde ek iş yapmak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunuluyor. Bu fırsatları değerlendirerek sizler de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Peki, Malatya’da evde hangi işler yapılır? Bu firmalara nasıl ulaşılır ve ayda kaç para kazanılır? Detaylar haberimizin devamında…

Malatya’da Evlere Verilen Ek İşler Nelerdir?

Malatya’da evlere ek iş veren firmalar genellikle; çorap paketleme, davetiye katlama, nikah şekeri hazırlama, süsleme, hediyelik ve kına paketleme gibi işlerde becerikli olan kişileri arıyor. Daha çok evli ve çocuklu olan ev hanımlarının ilgi gösterdiği bu işler hem öğrenciler hem de emekliler tarafından da tercih ediliyor. Zaman zaman işsiz kalan vatandaşlarımızın da sabit bir iş bulana kadar yaptığı bu ek işler, Malatya evde iş ilanları aracılığıyla bulunabiliyor. Birçok firma yerel ve ulusal mecralarda yayımladıkları iş ilanları ile paraya ihtiyacı olan ev hanımları için büyük bir şans olarak görülüyor. Evinden çıkmadan ve çocuklarını ihmal etmeden yapılabilen bu ek işler vasıtasıyla az da ekonomik özgürlüğüne kavuşan ev hanımları hem kendi paralarını kazanmanın hazzını yaşıyor hem de aile ekonomisine katkı sağlayabiliyor.

Malatya’da Evde Paketleme İşleri

Malatya’da evde yapılabilecek ek işler arasında en çok tercih edilen ise paketleme işleri ilk sırada yer alıyor. Hediyelik ürünler, kına, ıhlamur, düğme, lavanta ve çorap gibi aklınıza gelebilecek birçok sektörde paketleme ihtiyacı duyan işletmeler, bu işlerinin büyük bir kısmını evlere iş göndererek karşılıyor. Malatya’da en çok yapılan paketleme işi ise çorap paketlemedir. Her yaş grubundan kişin kolayca yapabileceği evde çorap paketle işi için firmalarla iletişime geçerek bu işe hemen başlayabilirsiniz.

Malatya’da evde çorap paketleme işi dışında ise kına paketleme ve davetiye katlama işleri geliyor. Özellikle yaz dönemiyle birlikte başlayan düğün sezonunda oldukça fazla rağbet gören kına ve davetiyelerin paketlenmesi için matbaalar ve büyük firmalar bu işleri evlere göndererek hazırlatmayı tercih ediyor. Zaman zaman İŞKUR üzerinden de paketleme iş ilanı yayımlayan firmalar, yaşadıkları yoğunluğu bu şekilde azaltmaya çalışıyor. Eğer siz de paketleme işi yapmak istiyorsanız Malatya evde iş ilanlarına başvuru yapabilir ya da tanıdıklarınız vasıtasıyla bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde Ek İş Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Evlere verilen ek işler genellikle parça başı olarak ücretlendirilir. Bu nedenle günlük kaç adet içi çıkardığınıza bağlı olarak geliriniz de değişecektir. İlk başlarda işe alışıncaya kadar daha az bir kazanca sahip olsanız da zamanla eliniz hızlanacak ve dolayısıyla geliriniz de artacaktır. Normal şartlar altında günlük 30-70 lira arası para kazanmak mümkün. Bunu tam bir ay boyunca düzenli olarak yaptığınızı düşünürsek aylık olarak 1000-2000 lira arası bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ev Hanımlarının Yapabileceği Ek İşler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu