BilgilerEkonomiPara

Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler 2022

Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler

Evet arkadaşlar sizlere bu yazımızda senetle peşinatınız Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler  olmadan araba almak ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım. Sakın face instagram gruplarından sahte yorumlarla aldım arabamı abi sagol şeklinde yorum bulunan. Yerlerden araba almaya veya kapora göndermeye çalışmayın, çünkü dolandırıcı olabilir iyice araştırın.

 

Tanıdık bir akrabanız var ise mutlaka onlara yakınında ise sorup soruşturmadan araba almaya veya peşinat vermeye göndermeye kalkmayın. Benim nacizane tavsien eş dost ve akrabalardan veya onların tanıdığından peşinatsız ve senetle alacaksanız onlardan araba alın.

Senetle Araba satan yerler

internet üzerinde bir çok yerde ilanları görürsünüz. genellikle bu ilanlar facebook araba al sat ilan kısımlarında görünür. bunların tabi ki de doğruluğunu teyit etmeden böyle bir alışverişe kalkışmayın . yılların tecrübesi ile sizlere nacizane tavsiyem olacaktır.

 

Bazı köklü firmalar katılım payı adı altında 3 5 bin gibi rakamlar alarak sizlere 15 20 40 50 kişilik guruplara dahil ederler. ve öncelikle peşinatsız araba almak isterseniz 1 2 sene gibi bir süre beklemek zorundasınız. o ki şu an ikinci el otomobil piyasası gerçekten kan ağlıyor. düzgün bir araba alayım deseniz 80 90 bin tl den aşağı araba yok.

Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler  o ki şahin doğan bile en düşüğü 2022 şubat ayı itibari ile değerli okurlarım 40 50 bin tl den aşağı değil. ve sizi asla memnun etmez. Dert sahibi olursunuz. alacaksanız köklü firmalardarn ikinci el aracı senetle alacaksanız tabiki de expere sokarak almanızı öneririm.

 

Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler
Peşinatsız Taksitle Senetle Araba Satan Yerler

Peşinatsız araba satan yerler

Sizlerin iyiliği için bu makalemde ikinci el araba alırken, senetle ikinci el arabalar ve peşinatsız noterden veya bankadan rehinli araba almak isteyen arkadaşlara kendi tecrübelerimden yola çıkarak bazı bilgiler vermek istedim umarım yararlı olmuştur

 

Peşinatsız araba satan yerler

Bizlere konu ile ilgili olarak soru öneri ve görüşleriniz varsa mutlaka yorum alanından sizleri bekiiloruk anında cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu