eDevlet

Polimeks İnşaat Yurtdışı İş İlanları 2021

Polimeks inşaat yurtdışı iş ilanları 2021 yılında yurtdışına eleman arayan işçi alımı yapan Türk firmaları arasında ön plana çıkıyor. Yurtdışında çalışmak isteyen adaylar firma tarafından yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirler.

2020 senesi biterken inşaat sektörünün gözü 2021 inşaat projelerine çevrildi. 2021 senesi için inşaat sektöründe iş imkanları oldukça fazla. İnşaat elemanları ve işçileri hem yurtiçinde hem de yurtdışında çalışma imkanına sahip. Pek çok inşaat firması Türkiye’den istihdam ettiği kalifiye elemanlarına yurt dışında çalışma imkânı sunuyor. Polimeks İnşaat bu firmaların içinde önemli bir yere sahip. Polimeks İnşaat Yurtdışı İş İlanları 2021 güncel haberlere siteden ulaşabilirsiniz. Polimeks İnşaat Firması; yurt içinde oldukça aktif olmasının yanı sıra yurtdışında da inşaat alanında önemli çalışmalara yürütüyor. 2021 yılında: Polimeks İnşaat’ın Türkmenistan’da, Katar’da, Çin’de ve Suudi Arabistan’da projeleri yenilenerek ve büyüyerek devam etmekte.

Polimeks İnşaat Hakkında

Polimeks İnşaat’ın bugüne kadar yürüttüğü projelerin büyük bir kısmı Türkmenistan’da bulunuyor. Polimeks İnşaat Firması şimdiye dek Türkmenistan’da yürüttüğü inşaat çalışmalarıyla biliniyor. Bu çalışmalardan, 2,5 milyar dolar değerindeki “Aşkabat Uluslararası Havaalanı” gündemde sıkça yer aldı. Bununla birlikte Polimer İnşaat, inşaat malzemeleri ihracatında da faaliyette. Projelerinin sarf malzemelerini Türkiye’den alarak ülkeye ihracat anlamında yüksek katkılar sunuyor. Enginnering News Record (ENR) Dergisi’nde 2012 senesi verilerine göre; Polimeks İnşaat dünya çapında inşaat firmaları arasında ilk sıralara girdi. Derginin seçmiş olduğu 225 firmadan 56. Sıraya yerleşti. Ayrıca listedeki 33 Türk firmadan birinci seçilmiş oldu.  Şirketin üç kurucu ortağı ise Erol Tabanca, Abdullah Gözener, Cem Siyahi’dir. Eskişehir’de başlayan kuruluş süreci bugün dünya çapında bilinen ve takdir edilen bir noktaya kadar uzanıyor.

Polimeks İnşaat Yurtdışı Projeleri

Polimeks İnşaat’ın müşterilerinin %90’ı Türkmenistan’da bulunmakta. 17 senelik Türkmenistan deneyimiyle artık bölgenin inşaat çalışmalarında önemli bir yere sahip. Şirketin kurucularında Erol Tabanca 17 sene önce Türkmenistan’a ilk defa giderken orada hiçbir şey olmadığını duymuş ve “tuvalet kağıdından, tost ekmeğine kadar ihtiyaçlarını 90 kiloluk bir valizle yanında götürmüş. Her yıl ihracat rekorları kıran firma kazandığı paranın %75’inin Türkiye’ye girdiğini söylüyor. Şirketin yönetim kurulu uzun yıllar kazandığı değeri ve deneyimi çalışanlarıyla paylaşmaktan gururlu.

Polimeks İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Giderek güçlenen ve sektöründe öncü firmalardan biri olan Polimeks İnşaat projelerinde yer almak bu sayede yurt dışında çalışmak için firmanın açık pozisyonlarını takip etmek yeterli. Çünkü Polimeks İnşaat yılın belirli dönemlerinde sürekli yeni eleman alımı yapıyor. Firmanın yoğun eleman alımının sebebi, iş sıkışıklığının giderilmesi devlet projelerinin son teslim tarihleri gibi sebepler sayılabilir. Polimeks İnşaat ücretlendirmeleri ortalamanın biraz daha üzerinde yapılıyor. Polimeks İnşaat Yurtdışı İş İlanları 2021 güncel ilanlar nelerdir merak ediyorsanız firmayı sosyal medyada takip ederek bilgi alabilir veya firmanın IK bölümünden “genel başvuru” yaparak açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasından ya da çeşitli kariyer sitelerinde yayımlanan iş ilanlarına da başvuru yaparak yurtdışında çalışma şansını yakalayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Yurtdışında Faaliyet Gösteren Türk İnşaat Firmaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu