eDevlet

Yurtdışında İş Yapan İnşaat Firmaları

Yurt dışında çalışmak isteyen kişi ve girişimciler hangi firmalar ile görüşebileceğini ya da Yurtdışında iş yapan inşaat firmaları hangileridir bilmedikleri için ne yazık ki cazip iş fırsatlarını kaçırmaktadır. Aşağıda detaylı bir şekilde verdiğimiz listeyi incelediğinizde kendi mesleki yeterliliğinize uygun yurt dışı iş fırsatlarını değerlendirebilir ve yurt dışında yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz. Bu firmalar ülkemizin en bilindik ve en güvenilir firmaları olduğu için çalıştığınız yurt dışı işlerde soysal haklarınızda da korunmuş olur.

Yurtdışında İş Yapan İnşaat Firmaları

Yurtdışında iş yapan inşaat firmaları, genellikle inşaat sektöründe faaliyet göstermekle birlikte makineden Petro kimyaya, gıda sektöründen sağlık sektörüne, enerji sektöründen alt yapı yatırımlarına kadar geniş bir faaliyet alanına sahiptir. Özellikle inşaat sektöründe yurt dışı birçok yatırım yapan Türk inşaat şirketleri, yaptıkları inşaatlarda çalıştırılmak üzere her türlü kademede çalışacak personel alımı gerçekleştirmektedir.  Gerek vasıfsız işçiler gerekse mimar, mühendis, tekniker ve teknisyen gibi mesleklere sahip olan kişiler bu alanda çok daha hızlı yurt dışı iş olanaklarına kavuşmaktadır.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İnşaat İşçisi Alımı Yapan Firmalar

Yurtdışı projeleri olan inşaat firmaları şunlardır:

Rönesans Holding:

24 ülkede faaliyet gösteren Rönesans Holding, 1993 yılında kurulmuş ve Avrupa’nın onuncu, dünyanın ise en büyük otuz sekizinci sıradaki müteahhitlik firmasıdır. 56 bin çalışanı ile Türkiye dışında Cezayir, Kazakistan, Türkmenistan, Hollanda, Polonya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Katar, Japonya ve daha birçok ülkede faaliyetlerde bulunmaktadır.

Rönesans Holding iletişim bilgileri şöyledir:

Adres: Rönesans Tower Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi No: 1, 34750 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 216 430 60 00
E-posta: [email protected]

Enka Holding:

Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Enka Holding, 1957 yılında kuruluş ve faaliyetlerini artırarak devam eden firmalardan biridir. İnşaat, enerji, alta yapı, petrokimya, gayrimenkul ve ticaret alanında hizmet veren firma, her yıl Türk vatandaşına yırt dışı iş imkânları sunmaktadır. Başlıca faaliyet gösterdiği ülkeler ise; Gürcistan, Rusya, Katar, Irak, Libya, Hollanda, Arabistan, Türkmenistan, Romanya, Hindistan, Kosova ve Azerbaycan’dır.

Enka Holding iletişim bilgileri şöyledir:

Adres: Balmumcu Mah.,
Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349,
Beşiktaş İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (212) 376 10 00
Faks: +90 (212) 376 19 80

E-posta: [email protected]

Tekfen Holding:

3 genç inşaat mühendisinin 1956 yılında kurduğu Tekfen Holding, kurulduğu günden itibaren he Türkiye’de hem de yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. 15 bin çalışanı ile tarımdan gayrimenkule, petrokimyadan enerji sektörüne kadar pek çok alanda faaliyetlerde bulunan şirket, geliştirdiği projelerle adından epeyce söz ettirmektedir. Her yıl çok sayıda vatandaşımıza yurt dışı iş olanakları sunan Tekfen Holding, Libya, Katar ve Azerbaycan ağırlıklı olmak üzere daha birçok ülkede yatırımlarına devam ediyor.

Tekfen Holding iletişim bilgileri şöyledir:

Adres: Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, A Blok, No:7 Ulus – Beşiktaş 34340 İstanbul, Türkiye
Tel: (90.212) 359 33 00
Fax:(90.212) 359 33 05
[email protected]
www.tekfen.com.tr

Gama Holding:

Mekanik ve elektrik entromantasyon montajı alanında faaliyetlerde bulunan firma 1959 yılından beri faaliyetlerine devam ediyor. 2003 yılında holding halini alan şirket;Gama Enerji, Gama Güç Sistemleri, Gama İnternational, Gama Endüstri, Gama Ticaret ve Turizm olmak üzere beş ayrı firmayı çatısı altında barındırmaktadır.

3 milyar doları aşan cirosu ile dikkat çeken Gama Holding, yürüttüğü projelerinin yarısını yurt içinde yarısını ise Rusya, Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde gerçekleştirmektedir.

Gama Holding iletişim bilgileri şöyledir:

Adres: Nergis Sokak No:9, 06520 Söğütözü Ankara
Telefon: (312) 248 42 00
Fax: (312) 248 42 01
[email protected]

Yüksel İnşaat:

1963 yılında kurulan Yüksel İnşaat, liman inşaatları ile faaliyetlerine başlamış ve hızla büyüyerek finans, savunma sanayi, turizm, bilgi teknolojileri ve imalat sektörüne de girerek yatırımlarını artırmıştır. Türkiye ve dünyan birçok ülkesinde projeler yürüten firma, 13 farklı grup şirketi ile Katar, Ürdün, Libya, Gürcistan, Özbekistan, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Afganistan gibi ülkelerde çeşitli projeler yürütmeye devam ediyor.

Yüksek İnşaat iletişim bilgileri şöyledir:
Adres: Söğütözü Cad. No: 14 / A-B 06560 Beştepeler Ankara
Telefon: +90 312 284 25 45
Fax:       +90 312 286 17 37

Mutlaka okuyun: Dubai’ye İşçi Götüren Firmalar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu