eDevlet

Tekfen İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Tekfen İnşaat, zaman zaman yaptığı duyurularla bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıklıyor. Tekfen inşaat yurtdışı işçi alımı, genellikle firmanın ihtiyaçlarına göre belirleniyor ve Tekfen İnşaat İnsan Kaynakları birimi tarafından ilan ediliyor. Tekfen inşaat yurtdışı işçi alımı ilanları genellikle çeşitli kariyer portalları üzerinden duyurulurken bu ilanlar sürekli güncelleniyor. Bu nedenle firmanın hangi kadrolara personel alımı yapacağını ve hangi kadrolarda açık pozisyon olduğunu öğrenmek için yayımlanan ilanları yakından takip etmeniz gerekiyor.

Tekfen İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

1956 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve birçok başarılı projeye imza atan Tekfen İnşaat, bir Tekfen Holding AŞ. Kuruluşudur. Her yıl ihtiyaçlarına göre yılın belirli dönemlerinde personel ve eleman alımı gerçekleştiren dev şirket, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da saygın bir firma olarak kabul ediliyor.

Şu ana kadar tamamladığı büyük çaplı yurtdışı projeleriyle adından söz ettirmeyi başaran Tekfen İnşaat, büyük bir kuruluş olması açısında da gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerde görev almak isteyen kişilerce yakından takip ediliyor. Sizde Tekfen İnşaat gibi büyük ve köklü bir kuruluşun parçası olmak istiyorsanız firmanın yayımladığı Tekfen İnşaat personel alımı iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Vasıflı-Vasıfsız Yurt Dışı Personel Alımı

Tekfen İnşaat İşçi Alımı Başvurusu

Türkiye genelinde ve yurtdışında belirli aralıklarla personel alımı için ilan yayımlayan Tekfen İnşaat, personel alımlarını İnsan Kaynakları birimleri tarafından yürütüyor. 15 bini aşkın çalışanıyla faaliyetlerini devam ettiren Tekfen İnşaat İnsan Kaynakları, en yetkin adayları işe alarak, onların eğitimini, bilgi ve becerilerini artırmaya yönelik birçok adım atıyor. Böylece nitelikli bir işgücüne sahip olan firma dün olduğu gibi bugünde birçok başarıya imza atıyor.

Daha çok deneyimli adaylar arasından personel alımı yapan Tekfen İnşaat. İlanlarını kendi sitesinde hem de farklı kariyer sitelerinde iş ilanları yayımlayarak şirketi daha da ileriye götürecek liderler yetiştirmeyi hedefliyor. Tekfen İnşaat personel alımı iş ilanlarını takip etmek ve açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyenler. Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilir ve iş ilanlarını görüntüleye bilirler.

Tekfen İnşaat İşçi Alımı Başvuru Sayfası:

http://www.tekfeninsaat.com.tr/TR/ik_politikamiz.asp

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu