eDevlet

Enka İnşaat Yurt dışı İşçi Alımı

Yurtdışında aktif projeleri olan ENKA İnşaat yurtdışında bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvurularını kabul ediyor. Enka inşaat yurtdışı işçi alımı hakkında detaylar haberimizin devamındadır.

 Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde girdiği ihaleleri kazanıp yeni projelere başlayan ENKA İnşaat yurtiçinde ve yurtdışında bünyesine farklı pozisyonlarda çalışmak isteyenler için iş başvurularını alıyor. Enka inşaat yurt dışı işçi alımı dünya genelinde çok farklı ülkelerde hatırı sayılır inşaat, enerji ve endüstriyel projeler için hız kesmeden devam ediyor. Ülkemiz insanına gerek yurtiçi gerekse yurtdışında iş imkanları sunan firma ülke istihdamına önemli katkı sağlıyor.

Yurt dışında farklı ülkelerde farklı bölgelerde çeşitli inşaat projeleridir. Yurtdışında şantiyeler açan kurum, yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları arasından yurtdışına işçi alımı konusunda önde. Ön plana çıkmaktadır. Enka İnşaat çok farklı kategorilerde başladığı projelerde yurtdışında çalışacak iş gücüne ihtiyacı olduğu için her yıl çok sayıda yurtdışı işçi alımı gerçekleştiriyor. Peki Enka inşaat yurtdışı işçi alımı nereden ve nasıl yapılıyor?

Enka İnşaat Yurt Dışı İşçi Alımı

Enka İnşaat yurtiçi ve yurtdışı işçi ve yurtdışı işçi ve personel alımlarında ihtiyacı olduğu alanlar için iş ilanları yayınlarken diğer taraftan. Enka bünyesinde çalışmak isteyenler için genel iş başvurularını da kabul ediyor. Türkiye ve yurtdışı iş ilanlarını inceleyerek. Enka İnşaat bünyesinde kendisine uygun bir iş ilanı bulamayan adaylar firmanın genel başvuru için oluşturduğu iş başvuru formundaki gerekli alanları doldurarak iş başvurusu da yapabiliyorlar.

Enka İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların iş başvurularını genel başvuru sayfasından almaktadır. Genel iş başvuru formu ile iş başvurularını alan şirketin insan kaynakları departmanı ihtiyaca göre mevcut başvurular arasından uygun olan adayı iş görüşmesi çerçevesinde değerlendirilmektedir

Enka İnşaat Yurtdışı İş Başvurusu Başvuru Formu

Enka İnşaat projelerinde görev almak isteyen adaylar iş başvuru formunda istenen bilgileri doldurarak yurtdışı genel iş başvurusunu yapabilirler. Başvuru yapmak isteyen adaylar başta firmanın insan kaynakları sayfasındaki açık pozisyonlar sayfasından ya da kariyer.net üzerinden iş başvuru formuna ulaşabilirler. Enka İnşaat iş başvurusu için, şirkete ait e-posta, telefon ve faks yoluyla yapılan başvurular değerlendirme sürecine dahil edilmemektedir.

Mutlaka okuyun: Rönesans İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu