Ek İş İmkanları

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde düğme paketleme işi sayesinde masraf etmeden para kazanabilirsiniz. Ek iş veren firmalar tarafından paketleme işleri arasında en çok para kazandıran iş imkanı düğme paketleme işi olarak bilinmekte.

Günümüzde popülaritesini kaybetmeyen evde iş imkanlarının en büyük destekçisi evde düğme paketleme işi veren firmalardır. Türkiye ekonomisi göz önünde bulundurulduğunda birçok kişi tek işte çalışarak geçimini sürdürememektedir. İkinci bir işe ihtiyaç duyan kişilerin sıkça tercih ettiği evde ek iş imkanları, ilk işinize kıyasla fazlasıyla dinlendirici olmaktadır.

Özellikle ayaklarınızı uzatarak yapabileceğimiz düğme paketleme işi, Renklerin yatıştırıcı özelliği sayesinde dinlemenize ve gün içinde biriken stresin izin de azalmasına yardımcı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra en önemlisi evde paketleme işi ile ek bir gelir elde edebilirsiniz. Oldukça basit ve eğlenceli olan düğme paketleme işini evde ek iş imkanları arayan kişilerin dışında öğrenciler, ev hanımları ve herhangi bir işi olmayan herkes kolayca yapabilmektedir.

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi veren firmalar size çeşitli ebatlarda ve renklerde düğme modelleri teslim etmektedir. Genellikle büyük çuvallar halinde olan düğmeler evde paketleme işi veren firmanın istediğin şekilde ceket düğmesi, gömlek düğmesi ve pantolon düğmesi şeklinde ayrılır. Her düğme türü için hazırlanan özel paketlere firmanın istediği sayı doğrultusunda düğmeler yerleştirilir. Genellikle her bir pakete 10 adet düğme düşecek şekilde yapılan düğme paketleme işi bazı durumlarda renk ayırma işlemi yapılarak da hazırlanmaktadır.

Gerekli Olan Malzemeler

Evde düğme paketleme işi için gerekli olan tüm malzemeleri firma temin etmektedir. Bu nedenle ambalaj paketi ya da kutularını sizin temin etmeniz gerekmemektedir. Aynı şekilde gerekli olabilecek diğer malzemeleri de firma tarafından karşılanacağından sizin herhangi bir masrafı nasıl bulunmamaktadır. Tarafınıza eksiksiz olarak verilen tüm malzemeler sayılıdır. Bu nedenle hata oranını en aza indirerek paketleme işlemini yapmanız beklenmektedir.

Düğme Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Ek iş veren firmalarla görüşerek evinize paketleme işi aldıysanız haftalık geliriniz aylık yaklaşık 500 TL civarında olacaktır. Yapacağınız işin yoğunluğuna göre değişiklik gösteren düğme paketleme işi el becerinize göre daha da artabileceği gibi daha düşük meblağlarda da olmaktadır. Ayrıca bazı dövmeler paketleme işleminin yanı sıra farklı işlemleri de yapmanızı gerektirmektedir. Örneğin; çilek şeklinde bir düğmenin üst yaprağı üretim aşamasında değil sonrasında birleştirmektedir.

Genellikle birbirine geçmeli olarak yapılan birleştirme işlemi kıyma paketleme işi ile birleştiğinde kazancınızın iki katına çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenle evlere düğme paketleme işi veren firmaların her düğme başına verdiği ücret birbirinden farklı olmaktadır. Ödeme konusunda ise evde düğme işi veren firmalar size hizmet verdikleri ürünleri eksiksiz ve tamamlanmış halde aldıklarında ödemenizi o an yapmaktadır. Ancak bazı firmalar düzenli çalışma seçeneğini tercih ettiğinden ödemeleri Haftalık iş teslimi sonrası yerine aylık olarak yapmayı tercih etmektedir.

Paketleme İşi Veren Firmaları Nasıl Ulaşılır?

Evde düğme paketleme işi veren firmalara ulaşmanın en kolay yolu düğme üretimi yapan firmalar ile iletişime geçmektir. Fakat herhangi bir şekilde tüm üretimi yapan firmalara ulaşamıyorsanız, birçok sosyal medya platformunda yer alan evde paket işi inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra mahallenizde düğme satan Yerlerle görüşerek de evde ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu