eDevlet

Evde Nikah Şekeri Hazırlayarak Para Kazanmak

Ev hanımları için evde otururken para kazanma imkanı veren birkaç işten en çok para kazandıranların dan biri de evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanmak konusudur. Bu iş imkanı 2020 ile hem çok dikkat çekmekte hem de iyi para kazandırmaktadır. Özellikle el becerisine güvenen kadınlar evde biraz zaman ayırarak bu işten ciddi parlar kazanabilirler. Kişisel giderlerinizi karşılamak, birikim yapmak ve ev ekonomisine katkıda bulunmak için sizde evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Bir çok firma özellikle düğün sezonlarında evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanmak isteyen kişilerden talep toplamaktadır. Sizlerde bu firmaları bularak iş başvurusunda bulunabilir para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Nasıl Hazırlanır?

Özellikle düğün, nişan ve kına günlerinin vazgeçilmezi olan benzersiz nikah şekerlerini isteyen herkes rahatlıkla yapabilirler. Sadece bu işin biraz araştırma yapmalı ve el becerinizi geliştirmelisiniz. Evde günde 4-5 saat ayırarak bu işin üstesinden gelebilir tahmin ettiğinizden daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu iş genellikle yaz aylarında düğünlerin daha fazla olduğu dönemlerde talep görmektedir. Bu talebi karşılamak için firmalar genellikle evde çalışmak isteyen bayanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Sizlerde hem boş zamanınızı değerlendirmek hem de bu iş imkanından faydalanma için el becerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Firmalar nikah şekeri için gereken tüm malzemeler evinize getirmektedirler. Ayrıca nikah şekerinin şekli ile ilgili size görsel göndermektedirler. Genellikle firmalar mail yolu ile şekerin yapılışı hakkında birde video göndermektedirler. Tek yapmanız gereken bu malzemeleri kullanarak nikah şekerlerini kısa zamanda hazırlamaktır.

Mutlaka okuyun: Boncuk İşlemesi Yaparak Para kazanmak

Aylık Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Evde bir kaç saat çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının geçim kaynağı olan evde nikah şekeri yapım işinden epey fazla para kazanabilirsiniz. Bu işin genellikle bayanlar parça başı ücret kazanmaktadırlar. Yapacağınız nikah şekerinin modeline, şekline ve zorluğuna bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Genellikle en basit nikah şekerlerinde parça başı 25 kuruş olarak fiyatlandırılmaktadır. Yapımı daha meşakkatli olan ve yapımı zaman alan nikah şekerlerinde fiyatlar parça başına 2 liraya kadar çıkmaktadır. Ülkemizde asgari ücret baz alındığında yaptığınız bu işten kazandığınız paranın ne kadar kıymetli olduğunu göreceksiniz. Sizler sadece evde bu işi yaparak aylık yaklaşık olarak 2500 lira kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Özel Günler İçin Kurabiye Yaparak Para Kazanmak

Evde Nikah Şekeri Yapmak İçin Nasıl Sipariş Alabilirim?

Birçok ev hanımı evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanmaktadır. Çeşitli firmalar ev hanımı firmalar ile iletişime geçerek sipariş alabilmektedirler. Bunun için evde nikah şekeri yapımı için sipariş veren firmaları internet üzerinden aratmaktır. Birçok düğün salonu, organizasyon firması ve düğün malzemeleri satan dükkan işleri yetiştirmek için ev hanımlarının iş gücünden yararlanmaktadırlar. Bu tarz işler yapan dükkanlar ve organizasyon firmaları ile iletişime geçerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle son yıllarda internet ve sosyal medya aracılığı ile birçok kişi tasarladığı ürünleri paylaşmaktadır Sizlerde bu gördüğünüz tarz ürünleri kediniz tasarlayarak sosyal medya aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Böylece herhangi bir firmaya bağlı kalmadan doğrudan sipariş alabilirsiniz. Bu doğrudan aldığınız siparişler için hem fiyatı kendiniz belirlersiniz hem de müşteri ile doğrudan iletişime geçersiniz. Bu tarz işler beraberinde yeni müşteriler doğru ve sürekli bir kazanç elde etmeye başlarsınız.

Evde Nikah Şekeri Yapma İşini Kimler Yapabilir?

Para kazanmak isteyen hemen hemen herkes bu işi yapabilir. Genellikle nikah şekeri hazırlama işini daha çok hanımları tercih etmektedirler. Kolay ve kazançlı görünse de aslında bu işi yapmak epey zaman gerektiren bir iştir. Yani aslında tüm gününü işte geçirdikten sonra akşamları gelip bu işi yapmanız pek mümkün olmayabilir. Öğrenciler ve emekliler evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanabiliyorlar. Bu işi yapmak için özel bir yeteneğe sahip olmanıza gerek yok. Tüm yapmanız gereken siparişleri tamamlamak ve insanlar bu mutlu günlerinde daha da mutlu etmektir. Anlaşılacağı üzere bu para kazanma yöntemi herkes tarafından tercih edilebilir. Tüm yapmanız gereken şekerleri, tülleri ve kurdeleleri doğru kullanarak siparişleri zamanında teslim etmek ve paranızı almak. Bu işten kazanacağınız para çalışma şeklinize göre değişecektir. Kaç tane sipariş aldığınız asıl olarak ne kadar kazanacağınızı belirler.

Günümüzde herkes kendine en uygun olan para kazanma yöntemini bulmak ister. Kimileri bu iş için uzun yıllar eğitim alırken kimileri genç yaşlarda ticaret hayatına katılmaktadırlar. Kimileri başkasının yanında uzun yıllar boyunca çalışır kimileri ise tüm riskleri göze alarak kendi işine atılır. Ev hanımları ve emekli olanlar ise geçim sıkıntısı yüzünden ek gelir getiren işlerin peşine düşünmektedirler. Tüm bu nedenlerden dolayı insanlar ellerindeki tüm imkanları değerlendirmektedirler. Bu noktada evde nikah şekeri hazırlayarak para kazanma fikri oldukça akıllıca geliyor. Sizlerde bu iş için bir an önce adım atabilir para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Evde nikâh şeker paketi istiyorum bartın eskiemiler köyü lütfen bilgi veririmisiniz dönüşü yaparsanız çok sevinirim.

  2. Yaşım 45 ablamın yaşı 50 evde çocuk sorunumuz yok bu işi tüm dikatimizle yapacağımıza eminiz

  3. Adim ayşenur 20 yaşındayım evde daha önce de paketleme işi yaptım gene yapabilirim elim hızlıdır çalışanlar da memnundu benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  4. Sara çiftçi sanliura merkezde oturuyoruz 5 kisiyiz paketleme islerini titiz ve pratik bir sekilde cabucak yaparız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu