eDevlet

Rönesans İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

İnşaat sektörünün tartışmasız en büyük kuruluşlarında biri olan Rönesans inşaat yurtdışı işçi alımı yapıyor. Rönesans inşaat hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İnşaat sektörü hız kesmeden büyümeye devam ediyor ve sürekli olarak gerek yurtdışında yeni projeler alarak farklı ülkelerde binlerce Türk vatandaşına iş imkanları sunuyorlar. Bu firmalar sayesinde inşaat sektöründe yurtiçi ve yurtdışında işçi alımları da hız kesmeden devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda faaliyetlerine ara vermeden devam edecek olan inşaat firmaları yurtdışına işçi alımı yapmaya devam edecek. Bu bağlamda çeşitli ülkelerde projesi olan Rönesans inşaat yurtdışı işçi alımı yapacağı öngörülmektedir. 

Yurtdışı işçi ve personel alımları kapsamında, dünyanın farklı ülkelerine işçi alımı yapan Türk inşaat firmalarından biride Rönesans İnşaattır. Rönesans inşaat yurt dışı işçi alımı yaparken özellikle havalimanı, stadyum, köprü ve otoyol gibi projeler yapan Türk inşaat firmaları arasında ön plana çıkıyor. Peki Rönesans İnşaat yurtdışı iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Rönesans İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Türkiye’de başladığı yolculuğunda elde ettiği başarılar ile yurtdışına açılan Rönesans inşaat bu gün geldiği noktada uluslararası Türk inşaat firmalarından biri olmuştur. Firma yaklaşık 17 ülkede aldığı projeler ile ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmeye devam ediyor. Firma bünyesinde toplam 41 bin kişi istihdam edilirken işçi ve personel sayısı sürekli olarak artıyor. Rönesans inşaat yurtdışındaki projeleri için ihtiyacı olan alanlara Türkiye’den yurtdışı işçi alımı yapıyor.

Elbette alınan projelerin devam ettiği ülkelerde işçi alımları için belli başlı prosedürleri mevcut. İnşaat projesi olan ülkeye işçi götürme konusunda firmalar için kanunlar kapsamında önemli kuralları bulunuyor. Rönesans inşaat aldığı işlerin olduğu ülkedeki vasıflı işçi bulamadığı dönemlerde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda bulunan açığı işçi alımı kapsamında Türkiye’den götürüyor.

Rönesans İnşaat İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Yurtdışında faaliyet gösteren İnşaat şirketleri arasında önemli projeleri olan Rönesans İnşaat bünyesinde yurt dışında çalışmak isteyenler Rönesans inşaat yurtdışı iş ilanlarına nasıl ulaşacaklar? Öncelikle belirtmek gerekiyor inşaat firmaları yurtdışı işçi alımlarını ihtiyaca göre ilana çıkıyor. Eğer sizde yurtdışında çalışmayı istiyorsanız firmaların güncel iş ilanlarını takip etmeniz gerekmekte. Rönesans İnşaat bünyesinde yurtdışına çalışmayı istiyorsanız firmanın kurumsal internet sitesi üzerinde insan kaynakları sayfası altında güncel iş ilanlarını inceleyip açık olan iş ilanlarına başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu