eDevlet

Vasıflı-Vasıfsız Yurt Dışı Personel Alımı

Türkiye’de 1943 yılından beri hizmetlerini sürdüren Kuzu Grup gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yürüttüğü projelere çok sayıda personel alımı yaparak istihdama ciddi oranda katkı sağlayan firmalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Cezayir’de yapımı devam eden büyük çaplı projelerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda yurtdışı işçi alımı yapan firma, kariyerine farklı ülkelerde devam etmek isteyen vatandaşlarımıza da büyük fırsatlar sunuyor. Peki, yurt dışı personel alımı nasıl yapılıyor? Kimler başvuru yapabilir? İşte merak edilen bu soruların cevapları ve diğer tüm detaylar….

Yurt dışı Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Eğer sizde kariyer yaşantınızı yurtdışında devam etmek istiyorsanız, Kuzu Grup iş ilanları aracılığıyla bu hedefinizi gerçekleştirebilir hem gelirinizi hem de deneyiminizi kurumsal bir firmada çalışarak artırabilirsiniz. Üstelik sektörde uzun yıllardır faaliyetlerde bulunan Kuzu Grup, yurtdışında çalışan personeline sunduğu geniş imkanlar ile de ülkemizin en güvenilir inşaat şirketlerinde de biridir.

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; yurt dışı personel alımı, daha çok firmanın ağırlıklı olarak proje üstlendiği Cezayir için yurtdışı işçi alımı yapılıyor. Şirketin Cezayir’de yapımı devam eden 5 bin kişilik toplu konut projesi için, firmanın insan kaynakları birimleri çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Farklı kariyer sitelerinde yayımlanan Kuzu Grup iş ilanları hem yurtiçi hem de yurtdışında görevlendirilecek açık pozisyonları kapsıyor. Böylece firma yurt genelinde ve yurtdışında yürüttüğü tüm projeleri için çalışacak işçi ihtiyacını karşılamayı planlıyor. Peki Kuzu Grup hangi açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor?

 • Mütercim Tercüman
 • Proje Müdürü
 • Planlama Mühendisi
 • Şantiye Şefi
 • İnşaat Teknikeri
 • Harita Mühendisi
 • Satınalma Yetkilisi
 • Şantiye Muhasebecisi
 • Şantiye Dizayn Ofis Mimarı
 • Kamp Amiri
 • İnce Yapı Saha Sorumlusu

Mutlaka okuyun: Yurtdışına İşçi Alımı Yapan Firmalar

yurt dışı personel alımı, yukarıda saydığımız pozisyonlar başta olmak üzere ihtiyaç dahilinde farklı kadrolarda da yurtdışı işçi alımı yapılıyor. Bu açık iş pozisyonları firmanın ihtiyacına göre sürekli güncellendiği için Kuzu Grup insan kaynaklarının yaptığı duyurular ve yayımladıkları iş ilanlarının sık sık takip edilmesi firmada çalışma şansınızı artıracaktır. Eğer sizde Kuzu Grup bünyesinde kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlarda görev almak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak başvurunuzu yapabilir ve uzun soluklu çalışacağınız yeni bir iş fırsatını yakalayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Katar İnşaat İşçisi Alımı Yapıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu