eDevlet

Yapı Merkezi Yurtdışı Personel Alımı

Türkiye’nin en köklü inşaat firmalarından biri olan Yapı Merkez, 1965 yılında yüksek mimar Köksal Anadol ve yüksek mühendis Ersin Arıoğlu tarafından kurulmuştur. 1980 yılından beri Cezayir, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Etiyopya, Sudan ve Suudi Arabistan’da tasarım ve inşaat projeleri yürüten şirket gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerine hızla devam ediyor.

Hem Türkiye’de hem de yurtdışında birçok başarılı projeye imza atan Yapı Merkezi, üstlendiği yeni projelerinde görevlendirmek üzere çok sayıda elemana ihtiyaç duyuyor. Yapı Merkezi yurtdışı personel alımı ile ilgili tüm prosedürleri firmanın yetkili insan kaynakları tarafından yürütülüyor ve Yapı Merkezi ile çalışmak için başvuruda bulunan adaylar titizlikle incelenerek başvuruları değerlendiriliyor.

Mutlaka okuyun: Vasıflı-Vasıfsız Yurt Dışı Personel Alımı

Yapı Merkezi Yurtdışı Personel Alımı

Türkiye’de başarısı tartışılmaz firmalardan biri olan Yapı Merkezi, sektördeki bilgi ve becerisine göre farklı iş kollarında faaliyetlerini sürdürüyor. En yoğun olarak inşaat sektöründe boy gösteren firma, yurtdışında üstlendiği projelerde görevlendirmek üzere işçi pozisyonundan teknik personele kadar birçok kadroda eleman alımı yapıyor. Yapı Merkezi iş ilanları arasında en dikkat çekici kadrolar ise şöyle sıralanıyor:

  • Elektrik Teknikeri
  • Çağrı Merkezi Personeli
  • Güvenlik Görevlisi
  • Kalite Teknikeri
  • Danışma ve Santral Personeli
  • İş Güvenliği Uzmanı
  • İş Makineleri Operatörü
  • Vinç Operatörü
  • Satınalma Yetkilisi
  • Mekanik Teknikeri

Yapı Merkezi yurtdışı personel alımı iş ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar. İlgili pozisyona göre, bay-bayan, deneyimli-deneyimsiz, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu gibi kriterleri taşıması gerekiyor. Başvuran adaylar, firmanın yurtiçi ve yurtdışı projelerinde görevlendireceği için başvuru esnasında yurtdışında çalışmak isteyenlerin yurtdışına çıkmasıyla ilgili herhangi bir engelin olmaması gerekiyor.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İş Başvuruları Nasıl Yapılır?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Merkezi bünyesinde çalışma imkanına sahip olmak isteyen adaylar, aşağıda verdiğimiz başvuru kanallarını kullanarak firmanın insan kaynakları birimine özgeçmişlerini gönderebilirler. Ya da Yapı Merkezi personel alımı için yayımladığı iş ilanı sayfasına girerek başvuru süreçlerini başlatabilirler. Yayımlanan iş ilanlarında çok sayıda açık pozisyon olmakla birlikte genel başvuru sayfasından da başvuru yaparak bu firmada çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Yapı Merkezi iş ilanları sayfası:

https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-merkezi-1574-6296

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu