Ek İş İmkanları

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde çalışmak isteyenlere önerebileceğim birçok iş seçeneği bulunurken, yapılması oldukça kolay olan evde etiket işi yapıp nasıl para kazanabileceğiniz konusunda bilgi vermeye çalışacağım. En fazla kullanılan Google arama motoruna ek iş imkanları yazarak arama yaptığınızda en çok kazandıran ek işler arasından en popüler ek işin etiket işi olduğunu göreceksiniz. Evde etiket işi genellikle kıyafet satışı yapan mağazalara ürünler sevk edilmeden önce yapılır. Üretici firma tarafından evinize getirilen ürünlerin beden ve fiyat etiketini takmanız gerekiyor. Oldukça basit olan bu ek iş modeli sayesinde evde para kazanabilirsiniz. Özellikle bu işi yaparken size yardımcı olacak bir yakınınız yada arkadaşınız varsa daha fazla iş yaparak çok güzel para kazanabilirsiniz.

Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır?

Ürün üzerine takılan birden fazla etiket bulunur. Bu etiketler ürünler ile birlikte üretici firma tarafından eve kadar getirilerek işi nasıl yapacağınız gösterilecektir. Her işte olduğu gibi etiket işini yaparken de ciddi ve disiplinli olmanız gerekir. Etiketleri takarken yanlış benden takmanız satış sırasında ciddi müşteri şikayetlerine sebep olabilir. Eğer iş aldığınız firma yurt dışına çalışıyorsa, yaptığınız işin doğru olması çok önemli işinizi bitirip tek tek kontrol etmeniz gerekecektir.

Eğer ilk siparişiniz de yanlış bir iş yapmanız kazanacağınız paradan olabileceğiniz gibi yeni bir işte alamazsınız. Bu sebeple aldığınız siparişi hızlı, eksiksiz ve düzgün bir şekilde teslim etmeniz gerekiyor. Sizde evde ek iş yaparak ev ekonomisine bir katkıda bulunmak istiyorum diyorsanız, zaman kaybetmeden etiket işi veren firmalar ile iletişime geçerek evden çalışmaya başlayabilirsiniz.

Etiket İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ek iş veren firmalar ile iletişim kurarak evinde etiket işi yapmaya başlayan ev hanımlarının evde gayet iyi para kazanabileceğini ifade edebilirim. Eve alınacak olan fason ürün etiketi takma işi her ne kadar tane başına para kazandırsa da işin toplamından kazanılacak para hiçte fena bir rakam olmayacak. Yaptığınız işin ücreti size yaptığınız işin sayısına günlük yada haftalık olarak nakit olarak ödenecektir.

Örnek verecek olursam etiketlemesi yapılan her ürün başına 5 ile 10 kuruş gibi bir para alacaksınız. Yani kazancınız tamamen sizin elinizde yani ne kadar fazla iş yaparsanız o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Evlere etiket işi iş veren firmalar ile iletişim kurmak isteyenler arama motorlarından arama yaparak iletişim kurabileceğiniz gibi isterseniz hemen alttaki yorum bölümünü kullanarak da firmalara mesaj bırakabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Çorap Paketleme İşi Yapmak

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu