eDevlet

Yurtdışı İnşaat Ustası Alımı 2021 Yurtdışı İş Başvuru Formu

Yurtdışı çalışmak için iş imkanlarına mı bakıyorsunuz? Yurtdışı inşaat ustası alımı 2021 yılında da yurtdışına işçi alımı yapan firmalar tarafından yapılmaya başlandı. Detaylar haberimizde.

İnşaat alanında yurt dışında çalışmak isteyen bireylerin inşaat iş ilanları listesini oluşturduk. Yurt dışında inşaat ustası konumunda hangi şirketler iş ilanları veriyor? Hangi şirketlerde çalışılabilir? Vasıflı ya da vasıfsız olacak şekilde hangi şirketlere iş başvurusunda bulunabilir? Yurtdışı inşaat ustası alımı 2021 iş başvuru formu ve diğer merak edilen konular için en sık sorulan soruları cevaplandırdık. İşte detaylar…

Yurtdışı İnşaat Ustası Alımı Yapan Şirketler

Vasıflı ya da vasıfsız eleman ve işçi arayan çoğu inşaat fabrikası için ithalat dönemi başladı. İthalatın bu denli artış göstermesi İnşaat firmalarının yeni projeler aldığının göstergesidir. Yurt dışında eleman arayan firmaların hangileri olduğunu bu yazımızda öğrenek personel alımları için iş başvurusunda bulunabilir, yurtdışı inşaat ustası alımı 2021 yılı için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Aşağıda yer vereceğimiz tüm bu inşaat firmalarına iş başvurusu yapabilmek için yurtdışı inşaat ustası alımı 2021 iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Firmaların iş başvuru formlarına internet sitelerinden ya da kariyer sitelerinde ulaşabilirsiniz.

Tekfen İnşaat Yurt Dışı Personel İş Başvurusu

Türkiye’de de en önde gelen inşaat firmalarından biri olan Tekfen İnşaat, sektör içerisindeki birbirinden farklı faaliyet alanıyla iş başvurusunda bulunabileceğiniz imkanlardan biridir. Tekfen İnşaat ve mühendisliğin ayrı bir birime sahip olmasıyla beraber aynı zamanda inşaat projelerinde değerlendirmek üzere işçi ve eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

 Yüksel İnşaat Yurt Dışı Personel İş Başvurusu

Türkiye’de istihdam yaratma ve iş fırsatı oluşturma konusunda en önde gelen firmalardan biri olan Yüksel İnşaat, çok farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Firmanın yaptığı açıklamalar doğrultusunda yapılan iş başvurularının kabul edileceği ifade edildi. Dilerseniz sitemiz üzerinden Yüksel İnşaat firması için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dost İnşaat Yurt Dışı Personel İş Başvurusu

Konut ve sanayi alanında büyük ve küçük projeleri hayata geçiren Dost İnşaat vasıfsız elemanlar aramaktadır. Ekip ya da bireysel olarak personel alımında bulunacak olan Dost inşaat için iş başvurusunda bulunarak yurt dışı projelerde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. İş ilanında Şantiye şefi, beden işçisi gibi mezuniyet istemeyen açık pozisyonlar bulunmaktadır. 

Kolin İnşaat Yurt Dışı Personel İş Başvurusu

Yüksek bütçeli, profesyonel projelerde çalışan ve milyar dolarlık projelerde çalışmaya devam eden Kolin inşaat çalıştığı ve çalışacağı projelerde birçok beden işçisi arıyor. Dolgun maaş imkanıyla Kolin inşaat için iş başvurusunda bulunabilir ve yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Yönetimsel alanda rakiplerine fark atan Kolin inşaat, sizin için bir fırsat olabilir.

Enka İnşaat Yurt Dışı Personel İş Başvurusu

Bilindiği üzere inşaat sektöründe çok ciddi çalkantılar oldu. Sektör için yaşanan bu sıra dışı dalgalanmalardan Enka İnşaat herhangi bir aksaklığı uğramadan yeni projelerle yoluna devam etti. Eğer yurt dışında fırsat yakalamak ve çalışmak istiyorsanız Enka İnşaat sizin için doğru bir tercih olabilir. Enka inşaat firmasında İşçi, Beden işçisi ve vasıfsız elemanlar olarak iş başvurusunda bulunabilir ve yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu